Aktualności

Ruszają szkolenia z zastosowania metody gier diagnostyczno-symulacyjnych

Informujemy, że rozpoczynamy nabór na bezpłatne szkolenia z zastosowania gier diagnostyczno-symulacyjnych w pracy z uczniem 18+. Szkolenia będą realizowane na terenie całego kraju, w każdym województwie.

Do realizacji szkoleń wybraliśmy doświadczonych i profesjonalnych trenerów. Każdy z uczestników otrzyma zestaw materiałów szkoleniowych oraz materiałów metodycznych zawierających pełne wersje drukowane wszystkich gier diagnostyczno-symulacyjnych wraz z załącznikami, kwestionariuszami itp.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego (do pobrania w zakładce „Szkolenia MGDS”) lub kontakt z biurem projektu (tel. 795 591 370; adres e-mail: info@psg.edu.pl). Dodatkowo informujemy, że w zakładce „Szkolenia MGDS” znajdziecie Państwo informacje na temat tego, kto może być uczestnikiem szkoleń. Ponadto, ze względu na zwiększenie dostępności do szkoleń szkolenia będą realizowane w każdym województwie. O przyjęciu do grup szkoleniowych decyduje kolejność zgłoszeń oraz spełnianie kryteriów rekrutacyjnych (szczegółowe informacje w zakładce Szkolenia MGDS).

komentarzy: 4

 1. Jolanta

  Czy można prosić o szczegółowe informacje: jak długo trwają zajęcia, czy należy jakoś się do nich przygotować itp. Z góry dziękuję!

 2. Zespół Projektu

  Pani Jolanto, poza motywacją i chęcią do działania nie trzeba mieć nic innego! Szkolenie trwa 8h, a my ze swojej strony zapewniamy bufet i ciepły posiłek. Każdy z uczestników dostanie również wszelkie materiały szkoleniowe, które pomogą mu w dalszej pracy. Zapraszamy i pozdrawiamy serdecznie.

 3. Lidia

  Czy będąc doradcą zawodowym w centrum integracji społecznej również można wziąć udział w szkoleniu?

 4. Zespół Projektu

  Pani Lidio,
  niestety to szkolenie nie jest skierowane do doradców zawodowych pracujących w CIS. Lista osób i instytucji, które mogą wziąć udział w szkoleniu widnieje na naszej stronie w zakładce „Szkolenia MGDS”. W przyszłości zastanowimy się nad rozszerzeniem oferty. Dziękujemy za zainteresowanie i pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>