Aktualności

Pierwsze szkolenia z zastosowania gier diagnostyczno-symulacyjnych

Z radością informujemy, że odbyły się pierwsze szkolenia z zastosowania gier diagnostyczno-symulacyjnych w pracy z uczniami 18+ w ramach projektu „Od diagnozy do działania!”.

Podczas spotkania poruszonych zostało wiele ważnych kwestii, które skłoniły uczestników do dyskusji i pozwoliły inaczej spojrzeć na poruszaną problematykę. Uczestnicy wracali do swoich obowiązków z nowymi pokładami motywacji i chęci do działania, nie mogąc doczekać się pracy przy użyciu nowej metody.

Zaznaczamy również, że cały czas trwają zapisy na kolejne szkolenia. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie  formularza zgłoszeniowego (do pobrania w zakładce „Szkolenia MGDS” – tam również kalendarz z terminami szkoleń w poszczególnych województwach) lub kontakt z biurem projektu (tel. 795 591 370; adres e-mail: info@psg.edu.pl).

komentarzy: 2

  1. Joanna

    Polecam gorąco! Byłam na jednym z Państwa szkoleń i jestem bardzo zadowolona, metoda ciekawa i na pewno przyda mi się w pracy. Pozdrawiam!

  2. Zespół Projektu

    Pani Joanno,
    Bardzo dziękujemy za obecność i cieszymy się, że zaprezentowana przez nas metoda się Pani podoba. Życzymy powodzenia w pracy i również pozdrawiamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>