Aktualności

Co za nami, co przed nami?

W ostatnich tygodniach mieliśmy przyjemność spotkać się z Uczestnikami szkoleń upowszechniających w województwach: warmińsko-mazurskim, wielkopolskim, lubuskim, pomorskim, mazowieckim, kujawsko-pomorskim i łódzkim.

Satysfakcjonujący jest dla nas fakt, że spotykamy się z bardzo pozytywnym odbiorem i opiniami na temat Metody Gier Diagnostyczno-Symulacyjnych. Wielu z Państwa wyraziło przekonanie, że zamierza stosować tę metodę w swojej pracy. Bardzo dziękujemy za pozytywne przyjęcie w każdym z województw i otwartość, z jaką spotykali się trenerzy realizujący szkolenia upowszechniające.

Ponadto, 11 kwietnia 2015 roku w Bydgoszczy odbyła się pierwsza organizowana przez nas konferencja prezentująca założenia Metody Gier Diagnostyczno-Symulacyjnych. Wystąpienia prelegentów dotyczyły bardzo ważnych w kontekście proponowanej metody zagadnień, m.in. roli kompetencji w planowaniu kariery, różnic pokoleniowych w podejściu do planowania kariery. Wszystkim Uczestnikom dziękujemy za przybycie oraz aktywny udział w dyskusji.

Szkolenia upowszechniające cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. W następnym tygodniu zagościmy w województwach: wielkopolskim (20 kwietnia), świętokrzyskim (20 i 21 kwietnia), zachodniopomorskim (21 kwietnia), kujawsko-pomorskim (21 i 22 kwietnia) i śląskim (24 kwietnia). Prosimy o wyrozumiałość tych z Państwa, którzy nie zawsze mogą wziąć udział w szkoleniach ze względu na wyczerpany limit miejsc w konkretnymi terminie. W kalendarzu poszczególnych szkoleń na bieżąco umieszczamy informacje o tym, w których terminach i szkoleniach dysponujemy ewentualnie wolnymi miejscami.

W przypadku wszelkich pytań i wątpliwości prosimy Państwa o kontakt.

komentarzy: 4

 1. Barbara

  Czy są jeszcze wolne miejsca na szkolenie w województwie śląskim i gdzie dokładnie się ono odbywa?

 2. Zespół Projektu Post author

  Pani Barbaro,
  z przykrością informujemy, że na szkolenie w województwie śląskim, które odbywa się 24 kwietnia 2015 w Zawierciu limit miejsc został już wyczerpany. Jednakże są jeszcze wolne miejsca na kolejny termin – 21 maja br. Dokładne miejsce szkolenia nie jest jeszcze znane. Uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, abyśmy mogli skontaktować się z Panią telefonicznie.
  Pozdrawiamy.

 3. Anna

  Witam, byłam na szkoleniu w Pile i jestem usatysfakcjonowana. Poleciłam koleżankom, więc czekamy na kolejne szkolenie w Wielkopolsce,

 4. Zespół Projektu Post author

  Pani Anno,
  cieszymy się, że nasze szkolenie spełniło Pani oczekiwania. Na najbliższe szkolenie (27 kwietnia) w województwie wielkopolskim limit miejsc został niestety wyczerpany, ale serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 11 maja.
  Pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>