Aktualności

Co za nami, co przed nami?

W ostatnich tygodniach mieliśmy przyjemność spotkać się z Uczestnikami szkoleń upowszechniających w województwach: warmińsko-mazurskim, wielkopolskim, lubuskim, pomorskim, mazowieckim, kujawsko-pomorskim i łódzkim.

Satysfakcjonujący jest dla nas fakt, że spotykamy się z bardzo pozytywnym odbiorem i opiniami na temat Metody Gier Diagnostyczno-Symulacyjnych. Wielu z Państwa wyraziło przekonanie, że zamierza st osować tę metodę w swojej pracy. Bardzo dziękujemy za pozytywne przyjęcie w każdym z województw i otwartość, z jaką spotykali się trenerzy realizujący szkolenia upowszechniające.

Ponadto, 11 kwietnia 2015 roku w Bydgoszczy odbyła się pierwsza organizowana przez nas konferencja prezentująca założenia Metody Gier Diagnostyczno-Symulacyjnych. Wystąpienia prelegentów dotyczyły bardzo ważnych w kontekście proponowanej metody zagadnień, m.in. roli kompetencji w planowaniu kariery, różnic pokoleniowych w podejściu do planowania kariery. Wszystkim Uczestnikom dziękujemy za przybycie oraz aktywny udział w dyskusji.

Szkolenia upowszechniające cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. W następnym tygodniu zagościmy w województwach: wielkopolskim (20 kwietnia), świętokrzyskim (20 i 21 kwietnia), zachodniopomorskim (21 kwietnia), kujawsko-pomorskim (21 i 22 kwietnia) i śląskim (24 kwietnia). Prosimy o wyrozumiałość tych z Państwa, którzy nie zawsze mogą wziąć udział w szkoleniach ze względu na wyczerpany limit miejsc w konkretnymi terminie. W kalendarzu poszczególnych szkoleń na bieżąco umieszczamy informacje o tym, w których terminach i szkoleniach dysponujemy ewentualnie wolnymi miejscami.

W przypadku wszelkich pytań i wątpliwości prosimy Państwa o kontakt.

Data publikacji 16 kwiecień 2015

komentarzy: 4

 1. Barbara

  Czy są jeszcze wolne miejsca na szkolenie w województwie śląskim i gdzie dokładnie się ono odbywa?

 2. Zespół Projektu Post author

  Pani Barbaro,
  z przykrością informujemy, że na szkolenie w województwie śląskim, które odbywa się 24 kwietnia 2015 w Zawierciu limit miejsc został już wyczerpany. Jednakże są jeszcze wolne miejsca na kolejny termin – 21 maja br. Dokładne miejsce szkolenia nie jest jeszcze znane. Uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, abyśmy mogli skontaktować się z Panią telefonicznie.
  Pozdrawiamy.

 3. Anna

  Witam, byłam na szkoleniu w Pile i jestem usatysfakcjonowana. Poleciłam koleżankom, więc czekamy na kolejne szkolenie w Wielkopolsce,

 4. Zespół Projektu Post author

  Pani Anno,
  cieszymy się, że nasze szkolenie spełniło Pani oczekiwania. Na najbliższe szkolenie (27 kwietnia) w województwie wielkopolskim limit miejsc został niestety wyczerpany, ale serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 11 maja.
  Pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>